Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Theia EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Theia EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Theia EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Theia EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Theia EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Theia EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Theia EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Theia EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Theia EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Theia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Theia Empty
TémanyitásTárgy: Theia   Theia EmptyHétf. Jan. 16, 2012 7:50 am

Teljes név: Theia ( Egyedül nőttem fel. Anyámat és apámat nem ismertem. A rokonokról sem tudtam, és nem fogadtak örökbe sem.)

Alias: Theia, Thei

Nem: nő

Születési hely, idő: 25/08/1991. Jégcsillag/Holtak tava.

Faj: Szirének

Kinézet: Hosszú, hullámos, derékig érő haj. Már-már aranysárga uszony. Kékeszöld szemek. A bőre makulátlan és bársonyos. Érintése puha és lágy. Beszéde halk, mégis kecses. Nőies testalkat. 171cm. 48kg.

Különleges ismertetőjegy: ---

Öltözködés: A vízben nem visel melltartót. Hosszú hajával takarja el magát. Amint a vízből kilép egy topp és egy rövid gatya kerül rá. (pikkelyből)

Megjelenés: Astrid Berges.

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: Teljesen egészséges. Egyedül a macska szőr allergia kínozza.

Foglalkozás: Táncosnő a Hot Nights pubba.

Anyagi háttér: 500$ hetente.


CSALÁD



Apa: ---

Anya: ---

Testvérek: ---


SZÉPSÉG

Képesség:
Kavargó mélység: Egy örvényt hoz létre, amely megmutatja az ember jövőjét és múltját. Akár egy pohárban is megtudta tenni. Erősség: Magas.
- Vizek vadai: A vízből hatalmas kígyókat, polipokat, stb... "szörnyeket" hoz létre amit a gondolataival képes irányítani. Erősség: Kicsi.
- Hullámok hada. Hatalmas vagy épp kicsi hullámokat hoz létre. Egy pohárban is meg tudja csinálni. Erősség: Közepes.
- Robbanás: Az épületekben, poharakban, csapokban, vödrökben, stb... helyen lévő vizet, felforralja és felrobbantja vele együtt a csöveket, poharakat, stb...
Pozíció: ---

SZEMÉLYISÉG



Jellem: Kedves, bátor, őszinte, szókimondó, haragtartó, fáradhatatlan, energia bomba. Sosem marad egy helyben. A férfiak társaságában nagyon jól érzi magát, de ő nem flörtöl szándékosan velük. Néha-néha ugyan becsúszik egy-egy flört, de ez még belefér.

Szeret: Úszni, vízből állatokat létrehozni, flörtölni, táncolni, bulizni.

Nem szeret: Veszekedés, bunkó hozzászólások, vámpírok, vérfarkasok, zaj.

Félelmek: Beleszeretni valakibe, bajba sodorni valakit, csatázni egy vámpírral.

Rossz szokások: Állandóan pasi társaságban van, flörtölget, elpirul és csavargatja a haját, ha ideges akkor képes felrobbantani helyben egy poharat, stb...

Gyengeségek: Érzelmek kimutatása, vitatkozás, takarítás

Erősségek: éneklés, táncolás, titoktartás, erő kordában tartása.


TÖRTÉNET


Kicsi voltam amikor a szüleim meghaltak. Árva házban nevelkedtem. A többi gyerek mindig ferde szemmel nézett rám a pikkely ruhám miatt. Az árva házban a gondviselőim azt mesélték nekem, hogy a holtak tava mellett találtak rám pólyába csavarva amire rá volt tűzve a nevem. Gondolkodás nélkül magukhoz vettek és azóta a többi gyerekkel élek együtt. Több olyan gyereket is ismertem akik mások, mint a többiek, de félnek nekik elmondani. Azokat mindig is gyávának és becstelennek tartottam. Azt hiszem 14 éves lehettem amikor a képességeim elkezdtek kifejlődni. A fiúk folyamatosan flörtöltek velem és én élveztem, sőt viszonoztam azt. Elkezdtem énekelni és olyankor mindegyik a lában előtt hevert. A gondozók azt mondták, hogy ez egyszerű, csak mind belém van zúgva. A lányok persze acsarkodva néztek utánam és várták, hogy szóvá tegyem vagy dicsekedjek a fiúkkal. Nekem nem is kellett több csupán egy hét. Rájöttem, hogy vonzódom a vízhez és az is hozzám. Feltűnt, hogy amikor vízhez érek "hallá" változom. Akkor leesett: szirén vagyok. Utána néztem ennek a dolognak és amikor teljesen biztos voltam benne megszöktem az árva házból és felkerestem a fajtársaimat. Végül rájuk is leltem a Holtak tavában. Ugyan, itt sem lett családom, de barátokat azért sikerült szereznem. Azt rebesgették a sellők közt, hogy pont úgy nézek ki mint a 14 éve elhunyt királynőjük. Míg a szirének azt mesélték, hogy úgy nézek ki mint a királyuk felesége.
Eleinte nem hittem el, hogy talán én lehetek az elveszett örökös, de ez később megváltozott. Ahogy nőttem egyre jobban mondták nekem milyen ismerős vagyok és akkor egy pillanatban valaki a nevemen szólított. Meg fordultam és egy öreg sellőt láttam a hátam mögött. Oda jött hozzám és jobban megnézte az arcomat.
- Kedvesem, te nagyon emlékeztetsz a húgomra. A többi sellő azt rebesgeti, hogy talán te lehetsz az ő elvesztett kislánya. Szegénykémtől
16 éve szakította ki egy szirén a kezéből a gyermekét. Ő egy nagyon különleges kislány volt. Az ereje a jót és a rosszat is szolgálta, egyszóval félig sellő félig szirén volt. - az öreg hölgy elgondolkozva meredt a távolba. Megérintettem a karját és válaszoltam neki.
- Ne tessék haragudni, de honnan tudja a nevemet? - Kérdeztem már-már csilingelő hangon. Erre az öreglány szélesre tárta a mosolyát majd rám nézett.
- Biztosan te vagy az. Tudom, sőt érzem. A hangod, az arcod, a szemed, mindened olyan, mint a testvéremé. - mondta és elkiáltotta magát. - Megkerült az elveszett Királylány! - erre az összes arra járó sellő és szirén ide jött és újjongani kezdett. Meglepetten néztem, de egy mosolyt megengedtem magamnak.
- Nagyon megtisztelő, hogy a hercegnőtöknek gondoltok, de ha így is van én nem szeretném vállalni. - mondtam, de a tömeg nem figyelt rám. Egyedül az öreg lány látta rajtam, hogy valami nincs rendben.
- Aranyom, nem muszáj ezt vállalnod. Most úgy is más ül a trónon, de ha szeretnéd, csak szólj nekem és a jelöltek közé írlak. - mondta és ezután az emberek felé fordult. - Álljatok meg és tegyétek le a hercegnőt. A tisztségét még nem szeretné vállalni, de azt azért megtehetjük, hogy az ünnepségeinken az első sorokba ültetjük! - kiállotta a tömegnek akik erre letettek és mélyen meghajoltak. Miután felálltak mentek a dolgukra. A szememmel kerestem az öreg hölgyet, de nem találtam. Eltűnt én pedig mentem tovább egészen a hajó roncsokig.


A hozzászólást Theia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 16, 2012 10:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Theia Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Theia EmptyHétf. Jan. 16, 2012 8:42 am

Szia!

Na ez egy egész jó történet, de a helyes írásodon picit kéne javítani. Szerintem ezt a minimális hibát véletlenül követted el, de akkor is javítsd ki. Embarassed

Ha kijavítottad vissza nézek. queen
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Theia Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Theia EmptyHétf. Jan. 16, 2012 10:31 am

Na, látom mindent kijavítottál. Így már jó is lesz. AZ előtörténetedet elfogadom. tongue
Lakhelyed: Holtak tava/ cápa szirt. queen
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Theia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Theia   Theia Empty

Vissza az elejére Go down
 
Theia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Theia - félelem vagy vonzalom?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Előtörténet-
Ugrás: