Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Csevegő :))) EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Csevegő :))) EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Csevegő :))) EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Csevegő :))) EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Csevegő :))) EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Csevegő :))) EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Csevegő :))) EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Csevegő :))) EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Csevegő :))) EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Csevegő :)))

Go down 
+3
Bizsike
Tünci
Scarlet
7 posters
SzerzőÜzenet
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyHétf. Jan. 16, 2012 3:08 pm

Itt társaloghattok egymással a játékon kívül. Itt bármiről és bárkiről szólhat a pletyka. Itt megbeszélhetitek, hogy ki kivel szeretne együtt játszani. Itt ha bajotokvan egymással akkor szépen és kultúráltam közöljétek egymással. Very Happy

Köszi a megértést. flower Scar.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Tünci

Tünci


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó Nemzettség - Nyék virág klánház

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:41 am

Hali MINDENKI!!!

Mi történt? Mindenki csak úgy eltűnt. Elloptak titeket? Sehol senki, már lassan 2-3 hete. Tessék nyomkodni azt az egeret és pötyögtetni a billentyűzetet, mert begurulok. Még a sivatagban is több élet van, mint itt. Tessék belépni és nem csak vendégként nézegetni az oldalt. És ha már beléptek, akkor írogathatnátok is egy kicsit. Megértem, hogy az ember elfoglalt, nincs ideje, stb.. DE én még lázasan, betegen is képes voltam felnézni! Persze, ott ahol a madár se jár.. fölösleges.

TESSÉK AKTÍVNAK LENNI!
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptySzomb. Feb. 04, 2012 9:05 am

HALI NEKTEK!
Az elmúlt pár hétben én azért nem voltam mert a központi vizsgára készültem. Ahogy pm-ben beszéltem a többiekkel ők is ezért nem voltak. Én még egy pár napig nem leszek mert úgy döntött a gép hogy meghal. Elnézést Tüncitől és azoktól akikkel leveleztem.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptySzomb. Feb. 04, 2012 9:09 am

HELLÓ!!!
Szeretnék játékra hívni valakit egy nagyobb összetűzésben! A hejszínt megválaszhatjátok és a témát is. egy PM-et küldjetek a részletekkel.

Ja és a jövő héten nem leszek, elutazom. Jó játékot nektek!
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptySzomb. Feb. 04, 2012 9:12 am

SZIASZTOK!!!!
Most, hogy végre tudok nektek szólni a gépem és a vizsgák miatt nem voltam fent. Még egy pár napig nem tudok fent lenni mert megint jön egy vizsgám és nagyon kemény lesz. Addig is jó játékot.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptySzomb. Feb. 04, 2012 9:20 am

SZIASZTOK!!
Csak egy gyors üzire van időm. Ellettem tíltva a géptől és még van egy hetem a büntiből. Neutral Nemsokára online leszek és akkor majd szét verem a házat. Very Happy Very Happy Very Happy Addig is jó játékot mindenkinek! Basketball
Vissza az elejére Go down
Tünci

Tünci


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó Nemzettség - Nyék virág klánház

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptySzer. Feb. 08, 2012 8:41 am

Hali!

Központi, központi, központi.. Én teljesen megértem, éppen ezért szeretném megkérdezni, hogy aki írt annak hány pontja lett a 100 -ból. Persze ha nem baj és nem zavar titeket. Kíváncsi vagyok rá, hogy ha már annyit tanultatok akkor mégis mennyi lett. Ha vki nem szeretné úgy közzé tenni, hogy a csevegőben, de mégis megszeretné velem osztani az kérem írjon privát üzenetet. Köszike.
Elnézést, ha ez a kérés kellemetlenséget vagy bármi mást okoz.

Azért köszönettel:
Rizibizi Tünde, azaz Tünci
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyVas. Feb. 12, 2012 12:40 pm

Én szívesen megmondom. Nekem teljesen megérte ez a sok hét kihagyás. 87 pontos felvéletit írtam. Am ti hová szeretnétek tovább menni?
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyVas. Feb. 12, 2012 12:42 pm

Hali!
Ha már így kérdezted Tünci akkor én örömmel válaszolok is. Ahoz képest, hogy én olyan közepes tanuló vagyok szerintem tökéletes felvételit írtam. Az össz pontszámom 73 pont lett. study study
Ja és én egyébként a Károlyiba akarok menni. Smile
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyVas. Feb. 12, 2012 12:47 pm

Helló!!!
Én a felvételin magamhoz képest szerintem elég gyatrán teljesítettem, de, mit tegyek ha egyszer nem vagyok képes stresszes állapotban dogákat, stb. írni. Very Happy Very Happy Én a Berzébe szeretnék tovább menni. Ja és gratula a többieknek. Razz Majdnem elfelejtettem... én 63 pontosat írtam Neutral Neutral Neutral
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyVas. Feb. 12, 2012 12:51 pm

Na, először is gratula a szép eredményekhez. Én nem vagyok megelégedve a saját 65 pontommal mert többre számítottam... Suspect
Lényegtelen. Smile Én még nem tudom, hogy milyen szakot szeretnék tanúlni ezért olyan sulikba jelentkeztem ahol minden olyan megtalálható amit szeretek. Ezek a KÖVETKEZŐK:

- BERZE
- KÁROLYI
- BABITS
Vissza az elejére Go down
Tünci

Tünci


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó Nemzettség - Nyék virág klánház

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) EmptyKedd Feb. 14, 2012 8:41 am

Na, szép kis eredmények. Gratulálok mindenkinek. Remélem a szóbeli is jó lesz. Mindenkinek gratulálok még egyszer és köszönöm, hogy megosztottátok velem és mással is az eredményeiteket. Ezeken tényleg nincs mit szégyellni, gratula.
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: RE: Csevegő:))))   Csevegő :))) EmptyVas. Feb. 19, 2012 9:22 am

Sziasztok!!

Bocs, hogy nem voltam fenn. Hát mondjuk most még egy jó ideig nem leszek fenn, mert büntit kaptam. Úgyhogy 2 hónap múlva találkozunk!!
Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: FELFÜGGESZTÉS   Csevegő :))) EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am

Sziasztok!

Sajnálattal közlöm, hogy a honlapot meghatározhatatlan ideig felfüggesztem. A gépem teljesen tönkre ment és valószínűleg újjat kell venni. Megértéseteket nagyon köszönöm. Ha szeretnétek máshol is játszani én kettőt is tudok ajánlani.

mithya.hungarianforum.net és a cityofshadows.hungarianforum.net

JÓ JÁTÉKOT EZEKEN AZ OLDALAKON IS!



Scarlet
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Csevegő :))) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő :)))   Csevegő :))) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő :)))
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Társaság-
Ugrás: