Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Dorinda Frell EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Dorinda Frell EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Dorinda Frell EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Dorinda Frell EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Dorinda Frell EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Dorinda Frell EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Dorinda Frell EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Dorinda Frell EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Dorinda Frell EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Dorinda Frell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dorinda

Dorinda


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 20.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Dorinda Frell Empty
TémanyitásTárgy: Dorinda Frell   Dorinda Frell EmptyPént. Jan. 20, 2012 2:32 pm

Teljes név: Dorinda Frell

Alias: Dorinda, Do

Nem: nő

Születési hely, idő: 25/09/1992. Jégcsillag.

Faj: likantróp – vérleopárd

Kinézet: Hosszú, dús, sötétbarna haj. Zöldes szemek. Selymes bőr. Kicsi, telt keblek. 168cm. 45kg.

Különleges ismertetőjegy: ---

Öltözködés: Fiatal még és élvezi az életet. Még mindig lázad, de pontosan nem tudja, hogy mi ellen ezért általában a legújabb holmikat hordja:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Megjelenés: Kristin Kreuk

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: Teljesen egészséges.

Foglalkozás: Még tanuló a Jégcsillagi Ice Bag alapiskola, gimnázium és egyetemben. Most a kórházban dolgozik, mint nővér.

Anyagi háttér: 500$ hetente. Ezenkívül egy Tengerpari ház amit a szüleitől örökölt és egy villa Jégcsillag belvárosában. Ezen kívül a szülinapjára kapott Lamborghinije:
[You must be registered and logged in to see this image.]


CSALÁD


Apa: ---

Anya: ---

Testvérek: ---


TELIHOLD


Átváltozás ideje: 12/06/2010

Átváltozás körülményei: Éppen egy pubban ücsörögtem a barátommal amikor egy komoly verekedés alakult ki a tánctéren. Mike azonnal oda rohant, hogy szét szedje őket, de nem tudta. Egy vámpír volt és egy lycan. A vámpír súlyosan megsebesítette a lycant akihez Mike oda futott. A vámpír ekkor rá vetette magát és egy gyors mozdulattal eltörte Mike nyakát. Nagyon megijedtem és a hirtelen kapkodásban nekiszaladtam a sebesült lycannak aki megkarmolta a vádlimat. Tudtam, hogy rosszat teszek, de nagyon megrémültem és csak szaladtam az erdőbe. Minél messzebbre akartam kerülni a belvárostól.

Átváltozott forma: Krémszínű bunda fekete foltokkal. Kék szemek. Puha mancsok. Erős lábak, farok és maga a test. Ruganyos járás és kecses mozgás.

Klánbeli pozíció:---

Szubmisszív vagy domináns: Domináns

Kapcsolat a klánnal: Már vagy másfél éve vagyok a falka tagja, de sosem álltam velük szóba. Magamtól kellett rájöjjek minden rosszra és minden jóra a lycan létről kapcsolatban. Nem rég a falka egyik tagja nekem ajándékozott egy pengét. Azt hordom magammal.
Ezt a pengét a combomra erősítettem egy kulturált oda csatolhatós tokkal.

SZEMÉLYISÉG


Jellem: Okos, ügyes és kedves. Nagyon makacs. Mindig a saját feje után megy. Senki másra nem hallgat csak a szívére. Ez egy előnyös tulajdonsága lenne, ha legalább meghallgatná mások tanácsait.

Szeret: Úszni, esőt, bulizni, pasikat, állatokat.

Nem szeret: Ha másnak van igaza, hideget, a bunkókat, verekedni, cigi füst.

Félelmek: Össze verekedni egy vámpírral, lefotózzák zuhanyzás közben, pletykákat terjesztenek róla, megvádolják valamivel.

Rossz szokások: Cigizik(de a füstjét utálja), állandóan jól akar kinézni, ha zenét hall mindig táncol.

Gyengeségek: cipők ( él-hal értük), konfliktus tűrés (hamar elpattan benne az a bizonyos húr), jól viselkedés (persze megpróbálja kihozni magából a maximumot)

Erősségek: "Penge élen táncolás", Úszás, éneklés, táncolás


TÖRTÉNET


Kicsi korom óta nevelkedek a belvárosban. Anyám festő apám lant művész volt. Testvérem az nem volt, mert a szüleim nem akarták magukat vele terhelni. Én egészségben és szeretetben nevelkedtem, de főleg sok adósságban. Tehát a gyerekkoromat viszonylag kellemesen töltöttek el. Azt hiszem, hogy 5 éves lehettem amikor apu megőrült. Az embereket már nem érdekelte az ő művészete és ettől teljesen becsavarodott. Anyám minden héten legalább háromszor elvitte a kezelésekre, de nem segített. Egy év múlva apám már nem bírta tovább és öngyilkos lett. Szomorú időket éltünk ezután. Anya arcán többet nem jelent meg a mosoly, sem a könny. Apa halála minden érzelmet kiűzött belőle. Olyan volt, mintha nem is létezne. Átnézett rajtam. Ha valamit kértem ő azt szótlanul teljesítette. A fáradság, a napok múlása sem látszott rajta. De én sem voltam jobb kedvemben. Már nem jártam a többi gyerekkel játszani, nem nevettem, nem énekeltem, nem aludtam. Mind a kettőnknek apu járt az agyunkban. Telt múlt az idő és én nőni kezdtem. A sok éves szótlanság valami mássá változtatott, mint ami eddig voltam. Vadabb, szabadabb és bátrabb lettem. Nem sok időt töltöttem otthon, sőt volt, hogy haza se mentem. Anya is változott és amikor nem mentem haza halálra izgúlta magát. Újra jött valami fény az életünkbe és beszélgetni kezdtünk. Anya éjjel nappal beszélt hozzám és én élveztem hangjának csengését. Jókedvűen teltek a napok s éjszakák. Születésem óta 17 év telt el és anyának a szíve felmondta a szolgálatot. Szívrohamot kapott és az utolsó szava hozzám a "Mindig szeretni fogunk" mondat volt. A karjaimban halt meg. Ezután a nap után hónapokig vele álmodtam. Pár hét múlva a halála után apu sírjába temették őt is. A koporsóra a fényképüket rakattam. A napjaim újra komorak és színtelenek lettek. Beborult fejem fölött az ég.
~ Egy hónap után~
Szerelmes lettem. A felhők végleg eltűntek és helyettük rózsaszín köd borult a szememre. Egyik nap a barátom és én szórakozni mentünk a Hot Nights pubba. Tudtuk, hogy veszélyes éjszaka a belvárosban, de ez sem gátolt meg minket. A buli a haverokkal 3 órán keresztül zökkenő mentesen haladt. Aztán... Hatalmas balhé tört ki egy Lycan és egy vámpír között. A vámpír súlyos sebet ejtett a lycanon mire a barátom a segítségére sietett. A vámpír egy mozdulattal a háta mögött termett és eltörte a nyakát. Nagyon megijedtem és a hirtelen mozdulásomban a lycan megkarmolta vádlimat. Ebben a pillanatban nem érdekelt hova futok, csak jó messzire a pubból. Az erdőbe szaladtam és ott is maradtam. Többet nem mentem haza az erdőből.








Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Dorinda Frell Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Dorinda Frell EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm

Gratulálok ehhez a tömör és mégis tartalmas munkához. Smile Jó volt olvasni. study
Üdv a játékban! Előtörténeted elfogadom. Lakhelyed: Rézerdő/Bölcsesség klánház/A1-s lakás.

Jó játékot kívánok! cat
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
 
Dorinda Frell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Előtörténet-
Ugrás: