Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Bizsike legszebb pillanatai EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Bizsike legszebb pillanatai EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Bizsike legszebb pillanatai EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Bizsike legszebb pillanatai EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Bizsike legszebb pillanatai EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Bizsike legszebb pillanatai EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Bizsike legszebb pillanatai EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Bizsike legszebb pillanatai EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Bizsike legszebb pillanatai EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Bizsike legszebb pillanatai

Go down 
SzerzőÜzenet
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Bizsike legszebb pillanatai Empty
TémanyitásTárgy: Bizsike legszebb pillanatai   Bizsike legszebb pillanatai EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 7:41 am

Az erdő mélye..


Tisztán emlékszem miket éltem át itt régebben. Csupa kaland volt az élet. A Rézerdő legszebb helyeit a mai napig nem fedezték fel. Az én kedvencem például az éjszaka leple alatt jelent meg. Meseszerű látvány tárul éjszaka a szemek elé. Az erdő legsötétebb pontján, ahová még élő "ember" nem merészelt menni.
Bizsike legszebb pillanatai 627208
Ugye mennyire meseszerű? Pedig nem az. Ez az a látvány amit eddig csak én láttam. Erről még senkinek sem beszéltem, de szerencsére szeretek fényképezni és mindent lefotóztam amit ott láttam. Mindig kimegyek és lefotózom a világot. Az éjszaka leple alatt bármire képes vagyok amit csak fényképező géppel lehetséges.
Egyik este kimentem és leheveredtem a legnagyobb gombára. A kezem a fejem alá tettem és néztem a csillagokat. Egy képet készítettem a hattyú csillagképről majd tovább keresgéltem a csillagok között. Nem találtam semmi különöset ezért lecsuktam a szemem és elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Bizsike legszebb pillanatai Empty
TémanyitásTárgy: Bizsike legszebb pillanatai   Bizsike legszebb pillanatai EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm

Apu és én


Furcsa, de apámmal volt a legjobb kapcsolatom. Más kislány csak azért szereti az apját mert megvédi őt másoktól. Persze ez nem azt jelenti, hogy a többiek kihasználják az apjukat. A legszebb és legkedvesebb emlékem amikor apuval palacsintát sütöttünk. Apu borzasztó szakács volt, de én sem voltam jobb. Azt hiszem 5 évesen még nem tudtam főzni. A lényeg, hogy apu elő vett mindent ami kelhet a palacsintához és már a tésztát is ki keverte. Amikor megakarta nekem mutatni mennyire ügyes a serpenyőből feldobta a palacsintát, de az visszafele nem a serpenyőbe, hanem apu fejére esett. Mind a ketten nevetni kezdtünk. apu addig próbálgatta a dobást, hogy végre egyszer sikerült. Abból a sok tésztából csak 1 palacsinta úszta meg épségben. A többi vagy a plafonon, vagy a ruhánkon, esetleg még a fejünkön. Jól éreztem magam. Apuval nagyon elfáradtunk. Én szinte ár állva aludtam. Apuval besétáltunk a szobámba és lefeküdtünk. Én a saját ágyamba apa meg a mini kanapémra. Nem tudtam elaludni apa horkolásától. Ezért játszadozni kezdtem egy kicsit. Előbb kipróbáltam, hogy befogom az orrát. Nem jött be, majd befogtam a száját. Hát ez sem jött be. Végül abban maradtam, hogy teszek rá egy takarót és én meg párnával a fejemen alszom.

Bizsike legszebb pillanatai 631895
Vissza az elejére Go down
 
Bizsike legszebb pillanatai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bizsike Flower

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Napló-
Ugrás: