Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Tánctér... EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Tánctér... EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Tánctér... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Tánctér... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Tánctér... EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Tánctér... EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Tánctér... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Tánctér... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Tánctér... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Tánctér...

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: Tánctér...   Tánctér... EmptyVas. Jan. 15, 2012 9:53 am

Itt található a színpad a táncos lányoknak és énekeseknek. Ezen kívül még itt vannak a "sátrak" ahol egy kis pénzért a lányok örömmel kényeztetik a partnerüket. Persze itt van még a szabad táncparkett is.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tánctér (fékész)   Tánctér... EmptyVas. Jan. 15, 2012 3:06 pm

Mikor a zenét meghallottam valami azt súgta, hogy gyerünk irány a táncparkett! Bizonytalanul elindultam felé, és egyszer csak megálltam, mert rájöttem valamire. Én azért jöttem, hogy jól érezzem magam. Így elengedtem magam és elkezdtem táncolni. Sajnálom, hogy hazudnom kellett a pultos srácnak de nagyon úgy tűnt , hogy felszeretne kérni egy táncra. Így minél hamarabb megakartam tőle szabadulni. Jól tudok táncolni, csak nem akartam mondani... De az a jó, hogy pont lecserélték, és megúsztam az egészet. Másfél óra táncolás után úgy döntöttem, hogy haza megyek lezuhanyozom majd elindulok a parkba.

//Szirtfa Hotel - B1-s lakás majd Szélvészpark//
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tánctér    Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:50 am

Amikor behunyta a szemét és felkínálta magát, hogy megcsókoljam az ajkaink már majdnem össze értek, de még időben észhez kaptam. Megsimogattam az arcát és közben a kezem a derekáról a hátán nyugtattam. Könnyed mozdulattal hátra hajtottam őt és erős kézzel megtartottam. Ami meglepett, hogy kaptam tőle egy puszit az arcomra. Amikor hajolt, hogy odaadja nekem a puszit épp azon gondolkoztam, hogy el kéne fordítani a fejem.
- Köszönöm, de miért is kaptam? - kérdeztem, de viszonoztam a pusziját csak épp nem az arcára hanem... hanem a nyakára. Kicsit nevetett majd felállt és táncra készen elém állt.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér   Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:58 am

Kapott tőlem egy puszit az elegáns mozdulatért, de semmi több. Ő csak egy játék, úgy mint a többi férfi. De ő legalább nem hajt rám egyből és nem kényszerít semmire.
- Azért kaptad mert megérdemelted. - mondtam és mosolyogtam. Ekkor ő viszonyozta a kedves gesztusomat, de én a nyakamra kaptam belőle. Nevettem és titkolnom sem kell élveztem a vele való létet. Már azon gondolkoztam, hogy nem bűvölöm tovább csak jól érzem magam vele. Végül levettem róla a bűverőm hatását és úgy táncoltam vele. Megszólalt a zene és én elkezdtem rá táncolni. Kecsesen vonaglottam előtte, rajta, neki. Kíváncsi voltam, hogy élvezi e. De a tánc nem tartott soká, mert hirtelen magához rántott és ledöntött a lábamról. Szó szerint, mivel ő a hátára esett én meg rá. elvettem a hajam az arcomból és egyenesen a fiú szemeibe bámultam. Egész helyes srác. Bejött nem titkoltam. Igazítottam egy kicsit a helyzeten. A fiú derekához ültem , hogy nem fájjon neki és egész közel hajoltam hozzá.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tánctér    Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 7:04 am

Sexysen vonaglott nekem amitől én teljesen beindultam és a földre rántottam. Én alulra szorultam ő pedig rám ült. Megigazította nagy haját és egész közel hajolt hozzám. Én meg mint pasi magamhoz húztam és megcsókoltam. Szenvedélyesen csókolóztunk és anélkül, hogy elváltak volna az ajkaink felálltunk és ő az ölembe ugrott. Bevittem az egyik függönnyel eltakart sátorszerűen felépített szobába és ledobtam az ágyra. Ő kéjesen lehámozta rólam a pólót, de én nem nyúltam a ruháihoz. Így is elég kevés ruha volt rajta. Most ő került alulra és magára húzott. Továbbra is szenvedélyesen csókoltam és egyre jobban kívántam.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér...   Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 8:06 am

Mielőtt elvesztettem volna a fejem észhez kaptam. Lelöktem magamról a fiút és kiszaladtam ebből a kicsi szobából. De nem futottam messzire. Csak bebújtam az egyik függöny mögé nehogy észre vegyen. David nagyon meglepődött és a keresésemre indult. Nem tudtam a szemébe nézni úgy, hogy az egyik percben még rajta csüngök a másikban pedig mindezt elfelejteném. Sajnáltam, de ez csak játék volt számomra. Igen nehezen szeretek bele valakibe. David-el maximum csak barátok lehetünk. Nem szívesen, de elkellett ismernem, hogy össze törtem a szívét.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tánctér   Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 8:11 am

Nagyon meglepett ami történt. Annyira jó volt amikor még a kezemben tartottam, hogy közben lejárt a munka időm. Amikor azonban felpattant és eltűnt nem tudtam hova tenni a dolgot. Kirohantam utána és átnéztem az egész pubbot. Sehol senki. Azt hiszem ennél többet nem tehettem. Megpróbáltam elfelejteni ezt a napot és Theia-t. Felöltöztem és haza mentem.

//Szirtfa hotel - A2-s szoba//
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér   Tánctér... EmptyKedd Jan. 17, 2012 8:24 am

Amint David kiviharzott egy új jövevény érkezett. Ami különös volt a mai napban, hogy bár csak délután volt besötétedett és a hold világított. Néztem ahogy az a fiú engem néz így hát elő jöttem. Tudtam, hogy más mint a többi ember. Túlságosan fehér volt és az arca olyan vérhiányosnak tűnt.
Oda sétáltam mellé és elfoglaltam a mellette lévő széket.

//Előtér//
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tánctér   Tánctér... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm

Mikor megláttam, hogy senki sincs itt csak én, gondoltam akkor most elengedem magam. Azon tanakodtam, hogyha bejön olyas valaki aki nagyon szomorú, akkor mondjuk, esetleg... ráküldök egy kicsi boldogságot. Még mindig várom az alkalmat, hogy jöjjön egy olyas valaki, és akkor jó lesz látni, hogy más ember is boldog. Várakozás közben, kértem a pultos fiútól egy gyümi turmixot. Miközben a pultos srác csinálta a turmixomat, közben sas szemekkel figyeltem, hogy jön-e valaki. Kész lett a turmixom, hát megittam. Két óránát figyeltem, hogy valaki esetleg erre téved, de nem. A figyeléstől kicsit már fájt a szemem, ezért abbahagytam. Kis idő elteltével rájöttem miért is jöttem. Hát szórakozni. Fogtam magam és elkezdtem táncolni a parketten. Kicsit kínos volt, hogy egyedül vagyok az egész épületben, és csak én táncolok. De ez engem nagyon nem érdekelt, és tovább táncoltam. Kicsit elfáradtam, megpihentem fölvettem a kabátomat, és elmentem.
// Szélvész park //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tánctér... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tánctér...   Tánctér... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tánctér...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Játéktér :: Belváros :: Hot Nights pub-
Ugrás: