Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Theia - félelem vagy vonzalom?

Go down 
SzerzőÜzenet
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Theia - félelem vagy vonzalom? Empty
TémanyitásTárgy: Theia - félelem vagy vonzalom?   Theia - félelem vagy vonzalom? EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:32 pm

Félelem vagy vonzalom?

Szeretném, ha félelem nélkül szerethetném. Ott lapul bennem az a félelem ami bármikor kijöhet. Most azt kívánom, hogy zárjon a karjaiba, de később azt, hogy ne öljön meg. Nem megy. Nem tudok választani és válaszokat sem kapok. A szívemen süket füleket leltem mert nem válaszol ha hozzá fordulok segítségért. Kétségbe estem ezt biztosan tudom. Azt is tudom, hogy Ő is szeret engem. De akkor mitől félek? Százszor is megkérdeztem, de senki nem az választ. Ha vele vagyok úgy érzem, muszáj megcsókolnom. Talán azért mert, ha vissza csókol biztonságban leszek. De ugyan akkor attól is félek, hogy nem enged kiszabadulnom és ott maradok. Kételyek között élek. Segítséget hiába kérek. Lassan már kérlelő szemekkel nézek rá, hogy ő lépjen először, de nem teszi. Nem érzi a szorongásom, de látja a félelmem. Akkor most mi van? Szeretném elhinni, hogy félt engem, de akár hányszor a karjába kerülök kívül állóként nézem az eseményeket. Olyan, mintha egy filmet néznék az életemről. Elszaladni nem akarok előle, mert a lábam nem engedné. Ha a közelében vagyok akkor görcsölni kezd a hasam, de szabadon jár kel a lelkem. Mit tegyek? Kihez forduljak?
Vissza az elejére Go down
 
Theia - félelem vagy vonzalom?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Theia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Napló-
Ugrás: