Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Előtér.... EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Előtér.... EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Előtér.... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Előtér.... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Előtér.... EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Előtér.... EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Előtér.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Előtér.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Előtér.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Előtér....

Go down 
+2
Alicia
Scarlet
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: Előtér....   Előtér.... EmptyVas. Jan. 15, 2012 9:52 am

Itt találhatóak a pultok és az asztalok. Az összes "ember" kedvenc szórakozó helye. Egy füstös pub ahonnan árad az alkohol és a cigaretta szaga.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyVas. Jan. 15, 2012 2:30 pm

Beléptem az ajtón és egyből a füst csapta meg az arcom. Elmentem a pulthoz és rendeltem egy italt.
- Szia! Egy gyümölcs koktélt kérek. - mondtam mosolyogva.
- Felrázva vagy keverve? - kérdezte mosolyogva. - Egyébként Jhosnak hívnak. - mondta mosolyogva, és a kezét nyújtotta. - Neked mi a neved? - kérdezte érdeklődően.
- Az én nevem Alicia. - mondtam és nyújtottam a kezem. - Egyébként felrázva. Nem keverve. - mondtam higgadtan. - És hogy hogy nem a táncparketten van egy ilyen szép lány? - mondta kicsit elpirulva, miközben a koktélomat csinálta.
- Hát az a helyzet, hogy nem vagyok valami jó táncban. - mondtam kicsit feszülten.
- Itt az itala. Egészségére. - mondta.
- Köszönöm. - mondtam miközben a koktélomat ittam.
Megittam, és mentem táncolni.

//Tánctér//
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 5:51 am

Sietve beléptem a pubba, de nem találtam senkit rajtam kívül. Olyan sok időt töltöttem a parkban, hogy idők közben másnap délután lett. Jól bírom az ilyet, de ezek szerint most kezdődik a munka. Szólt a zene és én arra elkezdtem táncolni. Néhány hölgyemény megnézett, hogyan mozgok, de semmi több.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:15 am

Nem kellett sok. Beléptem a pubba és sűrű füst csapta meg az arcom. Kicsit köhécselni kezdtem és közben megközelítettem a pultot. Egy helyes srác állt ott és táncolt. Kicsit nevettem és mosolyogtam. Oda mentem és leültem, de a mosolyt nem lehetett lekaparni az arcomról.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:20 am

Egy csodálatosan szép lány lépett be a pubba. Először észre sem vettem, de utána a szememet sem tudtam róla levenni. A lány illata olyan volt, mint a tengeré, a haja, mint a bársony. Szinte már megbabonázva néztem és nem tehettem ellene. Láttam , ahogyan mosolyogva nézi a táncom. Kicsit szégyenlősen abba hagytam és oda léptem hozzá.
- Mese szép napot egy mese szép lánynak. - mondtam, majd eleresztettem egy sármos mosolyt egy kacsintás kíséretében. - Mit hozhatok? - kérdeztem és tovább mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:25 am

Mosolyogtam a fiú kedves szavain majd válaszoltam.
- Szia. Egy... hm... nem is tudom mit kérjek. - mondtam és mosolyogtam. A fiúra néztem aki még mindig rajtam legeltette a szemét. Talán túl jól sikerült a dekoltázsom? Elvégre volt rajtam egy rövid gatya, de épp csak hogy egy falatnyi volt. Ezen kívül volt rajtam még egy fűzős topp. Ahogy elnéztem a pultos srác sem panaszkodhatott a külsejére. Izmos, barnás test. Guszta. - Tudsz valamit ajánlani az ízlelő bimbóimnak? - kérdeztem és egy aranyos fintort és egy mosolyt ejtettem felé.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:32 am

Húha! EZ a lány nem semmi b*ge. Azok a szemek és a dekoltázs. Csak arra tudok gondolni. A kérdésén kicsit nevettem, mert értettem a dörgést. Ha már flörtölni kezdett majd én folytatom. Bírom az olyan lányokat akik tudnak élni.
- Lenne épp ötletem arra, hogy mit adnék a szádba. - mondtam magamat is meglepve. Ennyire még én sem voltam /verz. - Vagyis tudok ajánlani egy gyümi koktélt, shake-et. - mondtam gyorsan témát váltva. De azért megengedtem magamnak egy rossz fiús mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:35 am

Hoppá! A fiú nagyon nyomult, de vissza fogta magát. Épp a nevetés készült kitörni belőlem amit igyekeztem elfojtani.
- Hm... jól hangzik. - mondtam és közben kacsintottam, majd kéjesen megnyaltam a számat. - Egy shake-et kérek. Egyébként Theia vagyok. - mondtam és oda nyújtottam a kezemet. A fiú vette a lapot és kacsintott egyet, majd oda nyújtotta a kezét.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:42 am

Ahogy Theia megnyalta a száját hirtelen megjelent előttem a gondolataimban a képe: Egy szál semmiben volt és az ágyamon ült ... Végig futott rajtam a libabőr és én a kezem nyújtottam felé.
- Az én nevem David. De szólíts csak Dave-nek baby. - mondtam és közben leraktam elé a shake-t. Elfordultam tőle és kisétáltam a pult mögül. Egyenesen mögé sétáltam és a fülébe suttogtam.
- Gyere csörögjünk egyet. Nincs itt senki ezért nem kell finomkodnunk se. Sőt ha akarod megmutatom neked a "sátrainkat" is. - Mondtam és segítettem neki felállni a székről. Kecses mozgásától elfogott az őrület és muszáj volt magam hoz húzni. Egy gyors mozdulattal elkaptam a derekát és magamhoz húztam. Majd megragadtam a csípőjét és az én csípőmhöz toltam. Azt hittem helyben megcsókolom, de ezzel még várni akartam. Hiszem még csak most ismertem meg.

//Tánctér//


A hozzászólást David Blarge összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 17, 2012 6:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 6:44 am

Meglepett ahogyan felforrósodott közöttünk a hangulat. A srác a fülembe súgta a szándékait amire én csak igent mondhattam. Kecses mozgásommal megbabonáztam őt és akkor hirtelen magához húzott. Sejtettem mit akar és én még engedtem volna neki. Behunytam a szemem és felemeltem az állam. De amikor kinyitottam csak azt láttam az arcomat simogatja.

//Tánctér//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 8:16 am

Első utam egy pubba vezetett. Elfáradtam a mai nap alatt. Beléptem a pubba és akkor egy fiú viharzott el mellettem. Nekem jött amit én elegánsan lereagáltam azzal, hogy mentem tovább lehajtott fejjel. A tánctér felől jött a fiú és elég idegesnek tűnt. Talán volt ott valaki aki elhagyta? Mindegy nem az én dolgom nem foglalkozom vele. Elindultam a pult felé amikor észre vettem, hogy megmozdult a függöny. Oda néztem és egy lábat láttam a függöny alatt. Továbbra is néztem a függönyt és vártam, hogy előjöjjön az ott bújó.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 8:29 am

- Szabad ez a hely? - tudakoltam a fiútól. Válaszként csak bólintott és én leültem mellé. Az új pultos már jött is, hogy felvegye a rendelést, de én csak gy pohár vizet kértem. Elég gyors volt a pultos mert csak kettőt pislogtam és már ott volt mellettem a víz. Néztem a srácot aki mellett ültem, aki eközben már elkapta rólam a tekintetét. Alaposan megnéztem az arcát. Fiatal volt. Talán annyi idős lehetett mint én. Az italommal csak játszadoztam. Először csináltam a vízből egy halat utána pedig egy örvényt nyitottam ami a múltat mutatta. Hosszan néztem a múlt örvényét ami egy kicsit feltűnt a srácnak is.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:06 am

Az a lány valamit csinált a poharában, ezt tisztán láttam. Közelebb hajoltam és láttam. A lány a múltját nézte vissza a pohárban kavargó örvényből. Mi lehet ő? Talán szirén? Vagy talán boszorkány, esetleg tündér? Hihetetlen mire volt képes. Amit még meg kell hagyni, hogy gyönyörű volt. Azok a kecses léptek és ruha... HUH... Eldobtam az agyam tőle. Végül megkíséreltem a társalgást.
- Szia! Én Gabriel vagyok, te? - tértem a lényegre gyorsan és egyszerűen. Aztán eszembe jutott, hogy miért is akartam vele beszélni. Az örvény volt az ami érdekelt. Arra is rákérdeztem. - Az micsoda? Talán valami trükk? Vagy szemfényvesztés? - kérdeztem gyerekesen, de bejött mert a lány elmosolyodott és rám nézett.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:13 am

A srác valahonnan nagy bátorságot merített mert megszólított. Bemutatkozott és azután a poharam után érdeklődött. Én ezen csak mosolyogni tudtam és felé fordultam.
- Szia! Az én nevem Theia. - mondtam és egy mozdulattal eltüntetem az örvényt a poharamból. - Ez varázslat... Akarod látni a jövőd? - kérdeztem tőle egy szép, nagy mosoly kíséretében. - Add a kezed. Valami kapcsolatot kell teremtenem veled mielőtt látod a jövőd. - mondtam és a keze után nyúltam. Megfogtam és meglepően hideg volt. Egy pillanatra össze rándultak az idegek a kezében. Valamit titkolhatott, de az nem az én ügyem. Azt hiszem valahol már bennem volt a felismerés, hogy nem egy átlag emberrel állok szemben.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:19 am

Haha! Még, hogy varázslat... Olyan nem is létezik. Hány évesnek néz ez engem? Nem húztam fel magam rajta csak nem értettem. Még hogy jövő. Mivel érdekelt a dolog oda adtam a kezem. Theia érintése meglepően puha volt. A kezem kicsit összerezzent a feszültségtől. Még sohasem fogta meg egy lány a kezem. Ez egészen új érzés. Aztán megláttam. Theia poharában egy újabb örvény keletkezett, de ezúttal én voltam benne. Theia-nak csukva volt a szeme így ő nem láthatta, de én azt láttam amit és nem tetszett.
Tenger part...
Este van... Theia fogja a kezem és együtt sétálunk egy holdfényes éjszakán. Azután megálltunk és ő megölelt. A két karját a nyakamba rakta én pedig átfogtam a derekát. Arcát a nyakamba fúrta és valami olyanról beszélt, hogy megmutatja ki ő valójában.
A képnek hirtelen vége szakadt és én csak reménykedni kezdtem benne, hogy ez az éjszaka most lesz.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:24 am

Gabriel oda adta a kezét én pedig feltártam előtte a jövőt. Nálam az egy íratlan szabály, hogy nem nézhetem meg más jövőjét és csak ő láthatja. Éreztem, hogy Gabriel össze rezzen és tudtam, hogy vége van az örvénynek. Kinyitottam a szemem és azt láttam, hogy Gabriel mélyen gondolkodik. Hozzá értem és megsimogattam a karját. Vonzódtam hozzá. De nem úgy mint egy játékszerhez. Ő tényleg tetszett és szerettem volna többet tudni róla.
- Gyere szellőztessük ki az agyadat. Mennyünk le a partra. - mondtam és megfogtam a kezét. Ő csak mosolygott és bólintott. Oda lépett mellém és egymásba kulcsoltuk az ujjainkat.

// Holtak tava - Tópart//


A hozzászólást Theia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 17, 2012 10:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:30 am

A gondolat menetemből Theia érintése zökkentett ki. Csak mosolyogni tudtam a szavain. Azt mondta menyünk le a partra sétálni. Én bólintottam mire ő megfogta a kezem. Ettől biztossá vált a félelmem. Beleszerettem valakibe. Oda léptem mellé és az ujjaimat össze kulcsoltam az övéivel. Azzal a mozdulattal elindultunk a tópartra.

//Holtak tava - Tópart//
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:51 am

Beléptem az ajtón, és egyből a füst és a cigaretta szaga csapta meg az arcomat. Láttam, hogy csak én vagyok itt. Így késsi feszülten éreztem magam. Oda mentem a pulthoz, és kértem egy shake-t. Gyorsan kész is lett, így mentem át táncolni.
//Tánctér//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 2:44 pm

Beléptem és egy különös illat csapta meg az orrom. Egy ember. A tánctéren van innen látom. Most teljesen üresnek bizonyult a pub úgy hogy oda mentem az egyik részeghez és megharaptam. Végre friss, meleg vér folyt le a torkomon. Megérte kivárni azt a néhány órát amíg Theia-val töltöttem. Ha őt is megharaptam volna... az a mennyekbe emelt volna. Az a tudat, hogy ő egyszer meg fog halni mindennél rosszabb. Oda mentem a pulthoz és kértem egy üveg bort. Nem fogom meginni csak, hogy ne tűnjek ki annyira.
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 2:50 pm

Egyórányi séta nem a világ vége, hogyan fogom az üdítőt haza vinni?
Gondoltam magamban. Bementem a pubba. Egy férfi feküdt holtan a padlón. A pultost nem láttam, de nem akartam gyorsan cikázva oda repülni hozzá. Elsétáltam a pultig és felmásztam az egyik székre. Kicsit messzebb tőlem egy fiatal ember ült. Különös volt és vérszagot árasztott. Vámpír! Tudatosult bennem a gondolat. Már a széken álldogáltam, de még valahogy el kellett volna érjem az asztalt. Segítettem egy kicsit magamon és bevetettem a felhő deszka varázslatot. A deszkával felrepültem az asztalra és leültem egy poháralátétre.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 2:57 pm

Bágyadtan ültem a széken amikor halottam egy pár láb apró lépkedését az ajtó felől. Lenéztem és egy szép kilinkó leányt pillantottam meg. Tekintetem gyorsan levettem róla amikor láttam, hogy felfigyelt a halottra. Azért mégis figyeltem. Láttam, ahogyan elindul a szék felé és azt, ahogy felmászott rá. Nagyon aranyos volt. Fél szemmel még azt is végig néztem, hogy nem felmászik az asztalra hanem repül, de nem a szárnyát használta hanem valami fehér gomolygó bigyót a lába alatt. Fent volt az asztalon és leült egy poháralátétre. Mosolyogtam.
- Pultos! - kiáltottam. - Van egy vendéged. - mondtam neki. A kis kilinkó rám emelte tekintetét és hálásan mosolygott. Én is elmosolyodtam. Egy ilyen szép és törékeny teremtmény előtt muszáj volt. Már a jelenléte is megnyugtatott. A pultos kijött és kérdő tekintetét rám emelte. - Te féleszű. Nem én vagyok a vendég, hanem az a leányzó a poháralátéten. Ne nézz így mert megbánod. - a fickó biztos azt hitte képzelődtem, de amikor meglátta az apró teremtményt nagyon meghökkent.
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 3:04 pm

A vámpír kedvesnek minősült, mivel felhívta rám a pultos figyelmét. Hálásan mosolyogtam rá és ő viszonozta. A pultos ki jött, de a sráchoz ment aki jól leteremtette és ide küldte hozzám. Amikor ide ért megrémült a pultos gyerek, de ennyi. Utána higgadtan kérdezte, hogy mit hozhat.
- Hú én egy nagyon kicsi pohárba szeretnék kérni gyümölcs levet. Tudom, hogy itt csak turmix van, de nem lenne olyan kedves és facsarna nekem egy kis almát. - mondtam és mosolyogtam. A pultos jól láthatóan forgatta a szemét mire én dobbantottam egyet az asztalon és öntudatlanul szirom burkot raktam rá. - Ne forgassa nekem a szemét! Elég kedvesen beszéltem magával úgy hogy többet meg ne lássam fintorogni, gúnyolódni és szemet forgatni velem szemben! Világos amit mondtam?! - üvöltöttem bele az arcába. A vámpír nevetett amitől egy kicsit elpirultam és a megfélemlített pultost néztem aki reszketett a félelemtől. Elengedtem és ő azonnal a konyhába futott. - Mi ilyen nevetséges? - fordultam a vámpír felé.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 3:12 pm

A kilinkó igen kedvesen beszélt a pultossal mire az csak a szemét forgatta. A lány dobbantott egyet és valami furcsa szirmokból álló szoros burkot rakott a pultosra. Az a méreg amit akkor kiadott magából hihetetlen volt. Eleinte csodálkozva néztem a jelenetet, de amikor megláttam, hogy a pultos mennyire megijedt nevetni kezdtem. A lány eleresztette a pultos fiút mire az berohant a konyhába és őrült tempóba kezdte kifacsarni a gyümölcsöket. A lány ekkor rám vetette a pillantását és kicsit elpirult. Majd kérdőre vont.
- Én? Semmi különösen, csak azon, hogy mennyire megijedt az a fiú. - mondtam neki és egy apró könny cseppet töröltem le az arcomról. - A nevem Gabriel. Neked mi a neved? - kérdeztem tőle és mosolyogtam. Rájöttem, hogy nagyon messze vagyok tőle ezért közvetlenül arra a székre ültem amin keresztül feljutott az asztalra. A mosolyt még mindig nem lehetett leszedni az arcomról.
Vissza az elejére Go down
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 3:18 pm

Ez a vámpír rendkívül kedvesnek bizonyult és ahhoz képest, milyen nehezen barátkozom általában ő nagyon rokonszenvesnek tűnt nekem. Mikor válaszolt a kérdésre meglepődtem azon, hogy felém tart. Tudtam, hogy nem fog bántani, de megborzongtam. Majd a nevem felől érdeklődött.
- Bizsike. - válaszoltam egyszerűen és szembe fordultam vele. Két kezét az asztalra tette és ráhelyezte az állát. Milyen vörös a szeme. Még életemben nem láttam ilyet. Ráadásul még szép is volt. Úgy éreztem kötődöm hozzá, de nem , mint nő a férfihoz hanem, mint kutya a gazdájához. Mosolyogtam és bociszemekkel megkérdeztem tőle ő tette e taccsra azt az embert.
- Te tetted? Te ölted meg azt az embert? - érdeklődtem, de a választ már tudtam.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Előtér   Előtér.... EmptySzer. Jan. 18, 2012 3:28 pm

A kérdés amit feltett nekem nagyon meglepett. Tudtam, hogy tudja a választ, de azt várta, hogy őszintén feleljek neki. Úgy éreztem ez a kis kilinkó egy perc alatt belépett az életembe és ő lett az én "húgom".
- Bizsike, ha azt várod, hogy legyek veled őszinte akkor kérlek ne vess meg a tettemért. - mondtam neki és az arcát néztem. Aprót bólintott és tudtam, hogy vele teljesen őszinte lehetek. - Igen, én tettem bevallom. - mondtam és közben az asztalra csaptam. Bizsike felemelkedett az ütés miatt és a pultra esett. - Jajj! Ne haragudj. Nehéz megszokni, hogy ilyen picike vagy. - mondtam és kiskutya szemeket meresztve néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előtér.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér....   Előtér.... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előtér....
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A1-s lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Játéktér :: Belváros :: Hot Nights pub-
Ugrás: