Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Bizsike Flower  EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Bizsike Flower  EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Bizsike Flower  EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Bizsike Flower  EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Bizsike Flower  EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Bizsike Flower  EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Bizsike Flower  EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Bizsike Flower  EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Bizsike Flower  EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Bizsike Flower

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bizsike

Bizsike


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó nemzetség - Nyék virág klánház

Bizsike Flower  Empty
TémanyitásTárgy: Bizsike Flower    Bizsike Flower  EmptyKedd Jan. 17, 2012 7:38 am

Teljes név: Bizsike Flower

Alias: Bizsi, Bizsike

Nem: nő

Születési hely, idő: 6/05/1993. Jégcsillag - Rézerdő

Faj: tündér - kilnkó

Kinézet: Hosszú, szőle haja van. Testalkatához arányos szárnyak.Tejfehér bőr és barna szemek. Kisujj nagyságú.

Különleges ismertetőjegy: Pillangó szárnyai vannak.

Öltözködés: Virág szirmokból készített apró ruhácskákat hord amiket maga készített. De a kedvenc ruhája amit anyja készített neki selyemből.

Megjelenés: ---

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: Teljesen egészséges.

Foglalkozás: Virágszirom ruhákat készít. Legyen az: egybe ruha, topp, gatya, stb.

Anyagi háttér: ---


CSALÁD



Apa: ---

Anya: ---

Testvérek: Vivivi Flower. Fogylalkozás: Virágpor gyűjtő. Született: 1985


SZÉPSÉG

Képesség:
- Szirom burok: Egy csettintésre virágszirmokból készült burok kerül az "ellenfélre."
- Felhő deszka: Elcsíp egy darab felhőt amire rá áll és az repülés nélkül a szél által a magasba emelkedik. ( Olyan mint egy gördeszka csak az égben.
- Kerítés: Elzárja a menekülési utakat. Tüskés ágak kerülnek az ellenfél elé, mögé... Egyszóval köré.

Pozíció: ---

SZEMÉLYISÉG



Jellem: Kedves; aranyos; kicsit félénk, de ha az igazáról van szó kiáll mellette; okos és segítő kész. Gyakran szárnyakat ad az álmainak. Amikor az agya nincs beszélő viszonyban a szájával képes hülyeségeket beszélni, amit azután muszáj kimagyaráznia. Ha bókolnak neki olyan vörös lesz mint a pipacs.

Szeret: Esőt, levegőt, napsütést, virágokat, sétálni az erdőben.

Nem szeret: Vitatkozni, magyarázkodni, az érzelmeiről beszélni, légycsapót és szúnyoghálót.

Félelmek: Repülés (furcsa egy szárnyas lénytől, de tériszonya van.) , elkapja egy ragadozó madár, rálépnek.

Rossz szokások: Állandóan álmodozik, mindig egyedül van, gyalog jár minden hova ami egy kilinkónál nagyon nagy távolság.

Gyengeségek: táncolás, beszélgetés, virágok (imádja őket ezért mindig megáll és csodálja őket).

Erősségek: Sétálás, kívülről fújja a növénytant, írás.


TÖRTÉNET

Hol is kezdjem? Talán a legelején kéne, hogy jobban megértsetek engem. Talán. Akkor kezdjük onnan, hogy megszülettem.

Láttatok már kilinkó babát? Nagyon édesek. Aprók és virág illatúak. Pont úgy néznek ki mint az ember babák csak sokkal kisebbek és van nekik egy virág sapkájuk. De ez annyira nem érdekes. Itt jövök én a képbe.
Nagyon édes kis baba voltam, de nem feleltem meg anya elképzelt babájának. Furcsa voltam, más mint a többiek. Nekem pillangó szárnyam volt. Ahogy nőni kezdtem, úgy beszéltek rólam egyre többen a hátam mögött. Azt hiszem 5 éves lehettem amikor elhatároztam, hogy nem repülök többé. Szégyelltem a szárnyaimat és próbáltam azokat takargatni. Nem jött össze. A többiek nem szívesen beszélgettem velem úgyhogy az egyetlen társaságom a növények világa volt. Éveket töltöttem a tanulmányozásukkal, de eközben egyetlen egyszer sem emelkedtem fel a földről. Hogy közelebbről megnézzem őket sétálva közelítettem meg mindet. Ha a virágjára voltam kíváncsi akkor felmásztam a szárukon. A többi kilinkó ezért is furcsán nézett rám. "Még hogy nem repül..." Mondták állandóan, de én nem foglalkoztam velük. Néha volt, hogy eltévedtem a nagy fűben, de mindig volt egy pont amit megjegyeztem és tudtam hol vagyok. Teltek múltak az évek és a többi kilinkó kezdett hozzá szokni a furaságaimhoz. Mire ők befogadtak anyám meghalt. Apám nem bírta nélküle ezért felbérelt valakit, hogy végezzen vele. A nővérem ezt nem tudta elviselni ezért elmenekült. Egyedül maradtam. Már megint egyedül maradtam. A nővérem meg bujkál valahol, de senki sem tudja hol. Néha most is látom, ahogy gyűjti a virágport, de úgy döntöttem hagyom őt. Találtam munkát és most próbálom élni az életet. Teljesen egyedül.
Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Bizsike Flower  Empty
TémanyitásTárgy: Bizsike   Bizsike Flower  EmptySzer. Jan. 18, 2012 2:06 pm

Az előtörténetedet elfogadom. Lakhelyed: Rézerdő/Kilinkó nemzetség/Nyék virág klánház/A1-s ház. flower geek
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
 
Bizsike Flower
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bizsike legszebb pillanatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Előtörténet-
Ugrás: