Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Tópart.... EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Tópart.... EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Tópart.... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Tópart.... EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Tópart.... EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Tópart.... EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Tópart.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Tópart.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Tópart.... EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Tópart....

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: Tópart....   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:47 am

A part nagy és homokos. Néhány nagyobb szikla félig-meddig belelóg a vízbe ami kitűnő pihenő hely is. Van egy stég is ami bemegy egy ideig a vízhez.
A szerelmesek és az úszók kedvenc helye. Erre a helyre kivételesen mindenki eljöhet.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:00 am

Megérkeztünk. Kicsit hideg volt. A hold már rég fent volt, a fénye pedig szép táncot járt a víz tetején. Kéz a kézben sétáltunk a parton. A cipőmet levettem és valamelyik sziklára raktam. Gabriel nyugodt volt és amikor megérkeztünk csak az arcomat nézte.
- Na, hogy érzed magad? - kérdeztem és az arcát fürkésztem. A kezét továbbra sem engedtem el, de egy pillanatra megálltam. Az arca szépen csillogott a holdvényben, de a szeme -ami vörös volt- még szebb volt. Csak néztem az arcát és vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:06 am

Megérkeztünk. Theia az első kőnél ledobta a cipőit. Én néztem a vizet és az ő arcát. Egy pillanatra megállt és kérdezett valamit.
- Köszi, egész jól. - mondtam és elindultam a mólóhoz. Ő nem követett és én megtudtam érteni. Valami bántotta. Csak remélni tudtam, hogy nem érez valamit irántam, de én nem tagadhatom, hogy érzek. Letérdeltem a stég végébe és a kezemet a vízbe lógattam. Hátra pillantottam, de Theia már nem volt ott. Azt hittem elment, hát vissza húztam a kezem és hátra dőltem a stégen.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:20 am

Jól volt. Ez kicsit megnyugtatott, de az a tudat, hogy beleszerettem egy vámpírba kicsit sem volt boldogító. Abba a lénybe amitől a legjobban félek. Ráadásul még a szerelmem is az volt. Gabriel elindult a stég felé, de én nem mentem utána. Valamiért rettegtem a szerelemtől és a vámpíroktól, de a kettő együtt végleg betette a kaput. Gabriel berakta a kezét a vízbe majd hátra pillantott, de én már nem álltam ott. A stég alá ültem a homokba és bámultam a tavat.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 12:42 pm

Hallottam, hogy valami mozog a stég alatt ezért lenéztem és megpillantottam életem fénysugarát. Lemásztam mellé és átöleltem a fél karommal. Annyira jó, hogy van valaki akivel megoszthatom amim van. A tekintetem a tóra helyeztem és néztem a hold könnyű táncát a vízen.
- Mi bánt? - kérdeztem Theia-tól. - Van valami amit szeretnél elmondani? Vagy kíváncsi vagy valamire? - kérdeztem és közben mosolyogtam. A kezem továbbra is a vállán nyugtattam. Rá néztem és ő csillogó szemekkel nézett rám. Nem tudom mi lehet az ami ennyire nyomasztja Theia-t. Most ismertem meg és már is szeretem. Nem tudom őt eléggé kiismerni ahhoz, hogy bevalljam neki amit érzek.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 1:08 pm

Annyira édes volt amikor átölelt és érdeklődött, hogy mi van velem. Az igazság az, hogy nem bántott semmi, csak a félelem kínzott.
- Semmi. Nincs semmi gond. Te? Te elakarsz mesélni valamit? - tudakoltam meg tőle. Reménykedtem benne, hogy elmondja érez valamit irántam, de kétlem. Felálltam és folytattam a sétát a parton. Kérdőn pillantottam vissza Gabriel-re, de kétlem, hogy követni fog. Azon gondolkodtam, hogy meg kell tegyem az első lépést. Megcsókolom. Nem kellett több. Gabriel követett. Én átkaroltam a nyakát és megcsókoltam. Nem tiltakozott, sőt vissza csókolt. Kinyitottam a szemem és ő rám mosolygott. Majd eldöntöttem, hogy megmondom neki, mi vagyok.
- Mutatnom kell valamit. Most láthatod mi vagyok valójában. - mondtam és besétáltam a tóba. 2 perc múlva át is változtam. Szirén lettem és vártam, hogy mit mond.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 1:15 pm

Theia erősködött, hogy semmi baja, de én nem hittem neki. Egy pillanat múlva felállt és sétált tovább a parton. Gyorsan oda siettem mellé mire ő a nyakamba kapaszkodott és megcsókolt. A csókja édesebb volt mint a méz. Könnyezett, de ez csak öröm könny volt. Én vissza csókoltam. Végtelen pillanatnak tűnt, de hamar vége lett. Theia a fülemhez hajolt és belesuttogott. Azt mondta most megtudom, hogy mi ő valójában. Az az igazság, hogy én már egy ideje gyanítottam, hogy sellő vagy szirén.
- Rendben. - mondtam és elengedtem. Pár percet vártunk és ő átváltozott. Egy gyönyörű szirén feküdt előttem a kicsi vízben. Azon meglepődtem, hogy melltartót nem viselt és ezt fel is vállalta. Oda léptem elé, felemeltem az állát és egy gyengéd csókot leheltem az ajkára. Ezután Theia kimászott a vízből és újra 2 lábon járt. A ruhája ami eddig rajta volt elszakadt így amikor kijött pikkelyből álló alsó nemű volt rajta. Így is csoda szép volt. Levettem az ingem és oda adtam neki. Így én félmeztelenül, ő pedig egy száll ingben sétált a parton.
Vissza az elejére Go down
Theia

Theia


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 09.
Age : 32
Tartózkodási hely : Jégcsillag - H.T.

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 1:24 pm

Édesen megcsókolt majd kimásztam a vízből. Ruhám az nem volt, ezért csak a pikkelyekből álló alsó nemű volt rajtam. Gabriel levette az ingét és nekem adta. Még jó meleg volt. Így történt, hogy én és ő fél-fél meztelenül sétáltunk a holdfényben. Gabriel nagyon udvarias volt ezért felajánlotta, hogy haza kísér. Én ezen csak mosolyogni tudtam mert már megtette.
- Gabriel, én itthon vagyok. Én itt lakom. - mondtam mosolyogva. Bele néztem a szemébe és egy kis kíváncsiságot láttam benne. - Én a víz alatt élek egy hatalmas barlangban. - mondtam és adtam egy puszit a szájára. Levettem az ingét és vissza adtam neki. Búcsúzóul átöleltem nyakát és megcsókoltam. Ő erősen tartott és nem akart vissza engedni a vízbe. De minden pillanat véget ér egyszer, ahogy ez is. Eltávolodtam tőle és bementem a vízbe. Immár újra uszonyban virítottam. Gabriel lehajolt hozzám és adott még egy csókot. - Szervusz. - mondtam utolsónak majd elmerültem. Láttam ahogy Gabriel még keres a szemével, de már nem látott így felvette az ingét és elment.

//Cápa szirt//

Vissza az elejére Go down
Gabriel Elers

Gabriel Elers


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.
Age : 33

Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: RE: Tópart   Tópart.... EmptyKedd Jan. 17, 2012 1:28 pm

Éppen fel ajánlottam, hogy hazakísérem, de azt mondta ő itt lakik. Csodáltam, hogy egy barlang is lehet otthonos, de hát ő tudja. Utoljára a nyakamba ugrott és megcsókolt, de előtte még vissza adta az ingem. Belépett a vízbe és én már megint csak uszonnyal láttam. Oda léptem hozzá és megcsókoltam. Ő még elköszönt és elmerült.
- Jó éjt. - mondtam utólag. Én még kerestem a szememmel egy ideig, de már ne láttam. Ezért fel vettem az ingem és haza mentem.

//Rézerdő - Vámpír Palota; Óriás koporsók terme, majd Hot nights pub//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart....   Tópart.... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Játéktér :: Holtak Tava-
Ugrás: