Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
David Blarge EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
David Blarge EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
David Blarge EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
David Blarge EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
David Blarge EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
David Blarge EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
David Blarge EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
David Blarge EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
David Blarge EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 David Blarge

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

David Blarge Empty
TémanyitásTárgy: David Blarge   David Blarge EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:02 am

Teljes név: David Blarge

Alias: Dave

Nem: férfi

Születési hely, idő: 1985. 09. 08. San Francisco, USA (25)

Faj: ember

Kinézet: rövid barna haj, kék szemek, 177 cm, 65 kg, vékony, kellőképpen izmos testalkat, borosta

Különleges ismertetőjegy: -

Öltözködés: a kényelmes, egyszerű ruhákat részesítem előnyben

Megjelenés: Caleb Halstead



Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: csak tavasszal tör rám erőteljesen a pollenallergia, ezen kívül egészséges vagyok

Vallás: -

Foglalkozás: pultos vagyok a Seamoor Pubban

Anyagi háttér: megtakarított pénzemből kb. 30 $ maradt, miután idejöttem Erisbourne-be és az albérletért letettem három hónapnyi lakbért előre, plusz a kauciót. Saját ingatlanom, járművem nincs. Heti fizetésem a Seamoor Pubban 90$, egyéb jövedelmem (táv-erotikus előadóművész – sz*xtelefon és alkalmi weboldal-fejlesztési munkák) változó, átlagban heti 40-50 $. Legnagyobb értékeim egy laptop, egy kindle (e-könyv olvasó) és egy iPhone.


CSALÁD


Apa: Jason Blarge; 51; ügyvéd

Anya: Alice Blarge; 48; óvónő

Testvérek: ifj. Jason Blarge ; 29; ügyvéd

„Kis” kedvenc: Danny, a nagy testű, fekete hím dán dog




FEGYVEREK
-


SZEMÉLYISÉG


Jellem: sokan azt mondják rám elsőre, hogy nem lehet engem komolyan venni éppúgy, ahogy én sem veszem komolyan az életet. Ebből egyik sem igaz teljesen. Igenis lehet engem komolyan venni, bár az életfelfogásom valóban nem „normális” sokak szerint. Alapelvem, hogy valahogy úgyis lesz, még sosem volt úgy, hogy ne lett volna valahogy. Nem nagyon értek semmihez, mert az életemben már rengeteg dolgot elkezdtem, de aztán valahogy mindig félbehagytam. De elég talpraesett voltam mindig is. Kedves vagyok, viccesnek tartom magam, többnyire közvetlen is. Bár utálom a hazugságot, vagy ha át akarnak verni, megvezetni. Utálom, ha az emberek kibeszélnek engem, vagy előttem másokat. Képes vagyok teljes szívemből szeretni, szeretném ha megértenének és elfogadnának. Könnyen ismerkedem, de talán kicsit túlságosan is bízom az ismerőseimben. Sok pofont kaptam már az élettől, de elég bátornak tartom magam - volt bátorságom ahhoz is, hogy új életet kezdjek. Kicsit tartok tőle, sokat spekulálok: mi lesz ha? De optimista ember vagyok, igyekszem derűlátón tekinteni a jövőbe és pozitívan szemlélni az élet nagyobb és apróbb dolgait is.

Szeret: kutyámat, Danny-t; ősz, tél, eső; dobolás és zene, filmek, e-könyvek, rajzolás; kék színt, az a kedvenc színem; nagyvárosi életet

Nem szeret: nyár, meleg, tűz; hogy mindig Jasonnel hasonlítanak össze és hogy a bátyám mindenben jobb nálam; igazságtalanságot, ha nem kapok esélyt, ha elsőre leírnak; hazugságot, ha átvernek vagy becsapnak; monotonitást

Félelmek: hogy egy napon mindenki elfordul tőlem és csúnyán átvernek; rettegek a tűztől, attól, hogy megégetem vagy leforrázom magam; bár elég nehéz bevallanom magamnak, de félek kicsit ettől az új élettől is – félek, hogy nem fogom tudni megállni a helyem, hajléktalan leszek, magányosan, büdösen és éhesen fogok meghalni

Rossz szokások: az évek során rengeteg zenét, filmet és e-könyvet halmoztam fel magamnak, bár azok között egyetlen darab legális termék sincs, mind kalózmásolat (leszámítva 1 könyvet és 2 DVD lemezt, amit az exbarátnőmtől kaptam); dohányzás; nem tartok otthon túl nagy rendet és ez még enyhe kifejezés

Gyengeségek: nem vagyok éppen céltudatos, nincs egy előre kimunkált tervem az életre, ezért az emberek könnyelműnek és meggondolatlannak tartanak; talán kicsit túlságosan is bízom másokban, főleg az ismerőseimben; mindig mindent elkezdek, de aztán félbehagyok

Erősségek: talpraesett vagyok, a leglehetetlenebb helyzetekben is megállom a helyem, nem esem pánikba; megállom a helyem a világban, ha kell, a jég hátán is megélek, bármit elvállalok, életrevaló vagyok; közvetlen vagyok, könnyen kötök ismeretségeket, barátságokat


TÖRTÉNET


1985. őszén születtem San Franciscoban, egy egyszerű, középszerű polgári családba. Édesapám ügyvéd volt s az még ma is, ő kereste a család kenyerét, édesanyám pedig óvónő. Második gyermek voltam, s szüleim nagyon vágytak már egy kislányra, de végül én érkeztem meg. Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szerettek volna, mert fiúnak születtem. Csak épp hiába voltam én a kisebb, Jason, a bátyám volt mindig a család büszkesége.
Öt éves koromig éltünk San Francisco-ban, aztán elköltöztünk egy nem messze lévő kisvárosba, amit nem fogadtam épp kitörő lelkesedéssel. Nem volt ínyemre a kisvárosi élet, de szerencsére gyakran visszajárhattunk bátyámmal a nagyvárosba, mikor elkezdtük az iskolát . Engem a tanulás sosem foglalkoztatott különösebben, a bátyám volt a család okoskája. Alapiskolában, később gimnáziumban, majd az egyetemen is, mindig ő volt a jobb. Ő sokra vitte, ügyvéd lett, mint az apám. Ő azt az utat választotta, ami neki rendeltetett. Én pedig csak a sajátomat jártam.
Voltak dolgok, amikben jobb voltam, mint a bátyám: a zenében és a rajzolásban. Én éveztem az életet, míg ő a könyvei felett görnyedt. Sokat jártam át San Franciscóba koncertekre, kiállításokra és bulikba. A bátyámnak és a családomnak ez persze nem tetszett, egyre csak azt hajtogatták, hogy soha nem fogom vinni semmire. Már előre megjósolták, talán szerették is volna, hogy így legyen.
Doboltam néhány évig, de aztán abbahagytam, így sosem teljesülhetett az álmom, hogy profi dobos legyek, de azért elég jó vagyok. Később a festő és a tetováló-mesterség ötlete is ugyanerre a sorsra jutott: elkezdtem kitanulni, de végül egyik sem lett belőlem. Rengeteget próbálgattam a szárnyaim, végül on-line marketing szakon végeztem el az egyetemet San Franciscóban. És mit csinálok most? Pultos vagyok egy bárban és mellette alkalmi munkákból élek, s bár azok egy részének van köze az internet világához, végül nem ott állapodtam meg. De ne szaladjunk ennyire előre. Volt ugyanis egy lány...
Vivian volt a leggyönyörűbb és leghatározottabb teremtés, akivel valaha találkoztam. Még a gimnáziumban ismertem meg, de a kapcsolatunk csak később, egyetemi éveink alatt bontakozott ki. Ő orvosnak tanult, céltudatos volt és megrendíthetetlen. Én pedig csak egy naplopó senki. Valamit mégis megláthatott bennem, mert viszonozta az érzéseim. Öt csodás évet töltöttünk együtt, össze is költöztünk – ő, én és Danny, a dán dog, akit még pici korában hoztunk el együtt egy menhelyről. Olyan volt ő, mint a fogadott gyermekünk. Azt hittem, Vivianben megtaláltam életem szerelmét, boldog voltam és elégedett. De csúnyán átvert. Ő és mindenki más is. Elárultak.
Hittem és megbíztam benne vakon, de koránt sem volt olyan tökéletes és hűséges, mint hittem. Egy nap azt mondta, nem bírja tovább és elhagyott. Egyszerűen kisétált az életemből. Mint később kiderült az évek alatt rengetegszer volt hűtlen hozzám, a barátaim pedig tudtak róla. Sőt, a bátyám is tudott róla. De senki nem szólt, senki nem akart figyelmeztetni. És az életem, az addig tökéletesnek hitt életem az álmaim nőjének hitt lánnyal összeomlott.
Kettesben maradtam Dannyvel, de nem bírtam túl sokáig, ugyanis a lakást főleg az ő pénzéből tartottuk fenn. Minden munkát elvállaltam, ami csak tudtam, még a táv-erotikus előadóművész munkát is, igaz eleinte meglehetősen furcsa volt, már hozzászoktam - de hiába. Meg amúgy sem fűlött a fogam ott maradni egyedül a lakásban a sok emlékkel. A szüleimhez nem mehettem vissza, de nem is mentem volna akkor sem, ha az utcára kerülök. Eladtam a lakást, Viviannal elfeleztük a pénzt (bár ő azt mondta, tartsam csak meg, de büszkeségből ragaszkodtam hozzá) és úgy döntöttem, abból a pénzből kezdek új életet. Jégcsillagra esett a választásom, mint új otthonomra. Elég távoli város és elég nagy nekem. Rengeteg állást megpályáztam, de végül csak egy Pubba vettek fel. Szerencsére az egyetemi éveim alatt szereztem némi pultos tapasztalatot, így mire ideértem, már volt is munkám. Félretett pénzem maradékából megvettem a repjegyet, kifizettem egy kicsi és lelakott lakás első három havi lakbérét és a kauciót, valamint beszereztem egy bérletet az utazáshoz. Még szerencse, hogy a lakás tulaja beleegyezett, hogy Danny a lakásban lehessen. Nélküle nehéz lenne, hiába kezdem újra, már túlságosan hozzám nőtt. Feltétlenül szeret és hűséges, ahogy életemben hozzám emberek még nem voltak.
Itt vagyunk hát ketten, egy facér pasi és egy dán dog. Nem tudom még, mit tartogathat számomra – számunkra – ez a város, de érzem, hogy vár minket. Az új életünk vár...




A hozzászólást David Blarge összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 16, 2012 1:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

David Blarge Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   David Blarge EmptyHétf. Jan. 16, 2012 11:55 am

Jó a történeted, sőt már-már fantasztikus, de ameddig nem raksz magadról képet addig nem tudom elfogadni.
Amint lesz képed vissza nézek. afro
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

David Blarge Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   David Blarge EmptyHétf. Jan. 16, 2012 1:08 pm

Na most már minden rendben.
Lakhelyed a : Szírtfa hotel/ A2-s szoba.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





David Blarge Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Blarge   David Blarge Empty

Vissza az elejére Go down
 
David Blarge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» David Blarge - Egy piszkos gondolat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Előtörténet-
Ugrás: