Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Virág bolt EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Virág bolt EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Virág bolt EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Virág bolt EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Virág bolt EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Virág bolt EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Virág bolt EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Virág bolt EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Virág bolt EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Virág bolt

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 9:04 am

Ez egy kicsi, de csodálatos bolt. Nagyon alacsonyak az árak és a csokrok is gyönyörűek. Itt még néhány plüss állatot és csokoládét is lehet kapni, ha a szeretett személy nem szereti a virágokat. Az öreg hölgy akié a bolt, szívesen lát minden vendéget egy teára is. Ha veszel egy virág csokrot akkor, választhatsz ingyen hozzá egy plüss állatot amit rá lehet ültetni a csokorra.
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 1:43 pm

Ide jöttem a bolthoz és nézelődtem egy kicsit. Gondoltam veszek egy csokor orchideát anyám sírjára apáméra pedig, egy csokor nárciszt. Magamnak pedig egy szál rózsát, hátha meglelem igaz szerelmem. Mentem tovább miközben a rózsát szagoltam. Átsétáltam a fűzfákhoz és leültem az egyik fa gyökerére. Az árnyékban kellemes volt az idő és a szél sem fújt.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 3:21 pm

Senki sem volt a bolt körül és még pont időben érkeztem, hogy vegyek egy szál rózsát. Kis habozás után a tea rózsa mellett döntöttem. Gyorsan kifizettem és mentem tovább. Nem is figyeltem merre megyek csak úgy sétáltam. Egyszer csak megpillantottam egy lányt az egyik fűzfánál. Fázhatott és én oda mentem hozzá, hogy megkérdezzem kell e neki a pulcsim vagy a kabátom.
- Szia. Remélem nem veszed tolakodásnak, de nem fázol egy kicsit? Már nagyon lehűlt a levegő és rajtad még egy kardigánt sem látok. - mondtam és elengedtem egy kisfiús mosolyt. A lányra pillantottam aki eközben rám terelte a tekintetét és a gyönyörű szemeibe meredtem. Még csak most láttam meg, de máris elvarázsolt. Mosolygott amitől én menten elájultam volna, ha nem jut eszembe az amit kérdeztem az imént.
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 3:37 pm

A gondolataimba voltam merülve amikor egy fiatal srác jött a közelembe. Kérdő pillantást vetettem rá, de ennyi is elég volt, hogy tudjam bejövök neki. Idők közben nagyon lehűlt az idő ezért felajánlotta a pulcsiját.
- Szia. Huh... brrr... nagyon hideg van. Köszi, jól jönne a pulcsid. - mosolyogtam rá. A pulcsiját levette magáról és oda adta nekem. Bele bújtam és még éreztem, hogy meleg a pulcsi. - Egyébként Alicia-nak hívnak. Na és téged? - kérdeztem tőle és azon mosolyogtam, hogy még mindig nem sikerült levennie rólam a tekintetét. Felálltam és a kezemet nyújtottam felé.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 3:49 pm

Örültem, hogy a lány ilyen kedvesen fogadott. Még mindig a csodás szemeibe bambultam amikor megszólalt a csilingelő hangján.
- Okés. - mondtam és megint csak mosolyogni tudtam. Majd átadtam neki a pulcsimat. Ő felvette és bemutatkozott. Édes mosolyt küldött felém amitől hirtelen még a szavam is elállt. A kezemet nyújtottam neki válaszul.
- Ö...ööö... az én nevem David. - mondtam és megcsókoltam a kezét. - akarsz sétálni? - kérdeztem és a karomat nyújtottam felé.
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 3:58 pm

Elnevettem magam azon ahogy David dadogott. Majd felvetette, hogy sétáljunk én pedig csak egy bólintással válaszoltam. Igen. Belekaroltam és mentünk is a sétány felé.

//Sétány//

(Számomra holnap folyt. köv.)


A hozzászólást Alicia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 16, 2012 4:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
David Blarge

David Blarge


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 16.

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyHétf. Jan. 16, 2012 4:01 pm

Elpirultam azon, hogy Alicia belém karolt. Aztán elkezdett húzni a sétány felé. Épp abban a pillanatban szólalt meg a telefonom üzenet jelzése. Az egyik ismerősöm küldött egy üzit, hogy buli lesz a pubban. Mivel megígértem neki, hogy a park után vele leszek elkezdtem kimagyarázni magam a lánynál.
- Ne haragudj, de mennem kell. - mondtam és kicsit elszégyelltem magam. Elé léptem és egy óvatos mozdulattal adtam egy puszit az arcára. A lány mosolygott és én elpirultam. - Majd később megkereslek. A Hotelban laksz ugye? - kérdeztem és ő mosolyogva bólintott. - A pulcsi maradjon nálad. - mondtam és elmentem

//Hot nights pub//

( oké)
Vissza az elejére Go down
Alicia

Alicia


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szírtfa Hotel - B1-s lakás

Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: RE: Virág bolt   Virág bolt EmptyKedd Jan. 17, 2012 11:32 am

Miután David elment, kicsit egyedül éreztem magam. De jó, hogy legalább egy embert ismerek. Remélem többször is találkozunk. Addig is, sétáltam.


// Hot Nights pub//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Virág bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virág bolt   Virág bolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Virág bolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kürtös kalács bolt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Játéktér :: Belváros :: Szélvész Park-
Ugrás: