Jégcsillag
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jégcsillag egy viszonylag kicsi, de szerethető város. Otthont ad a világ külömböző teremtményeinek. A tündérektől kezdve a lycan-okon át a vámpírokig. A városhoz tartozik egy hatalmas erdőség, tó és hegység.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Keywords
Legutóbbi témák
» Csevegő :)))
Tünci előtörténete EmptySzomb. Márc. 03, 2012 10:31 am by Scarlet

» A1-s lakás
Tünci előtörténete EmptyPént. Feb. 24, 2012 2:36 pm by Tünci

» Almati
Tünci előtörténete EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:44 pm by Scarlet

» Dorinda Frell
Tünci előtörténete EmptyHétf. Jan. 23, 2012 2:38 pm by Scarlet

» Bizsike legszebb pillanatai
Tünci előtörténete EmptyPént. Jan. 20, 2012 3:28 pm by Bizsike

» Sétány.....
Tünci előtörténete EmptyPént. Jan. 20, 2012 10:46 am by Elisah

» Cápa szirt.
Tünci előtörténete EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 3:08 pm by Theia

» "A" Tölgyfa
Tünci előtörténete EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 1:49 pm by Bizsike

» Tánctér...
Tünci előtörténete EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 12:45 pm by Alicia

Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


 

 Tünci előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tünci

Tünci


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 11.
Age : 35
Tartózkodási hely : Rézerdő - Kilinkó Nemzettség - Nyék virág klánház

Tünci előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Tünci előtörténete   Tünci előtörténete EmptySzomb. Jan. 14, 2012 3:25 am

Teljes név: Rizibizi Tünde

Alias: Tünci

Nem:

Születési hely, idő: Jégcsillag, Amerika; 02, január, 1989; (23)

Faj: tündér - kilinkó

Kinézet: napságra-vállig érő haj, zöldeskék szem, ívelt arc, kisujj nagyságú, arányos test, pihe-puha bőr, kicsi testéhez arányos szárnyak

Különleges ismertetőjegy: -

Öltözködés: selyem felső és szoknya amit ő maga varrt, virágszirom és levél ruhák

Megjelenés: -

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: teljesen egészséges

Foglalkozás: gyűjtögető

Anyagi háttér: -


CSALÁD


Apa: -
Anya: -
Testvérek: -


SZÉPSÉG


Képesség: vakítás: napfény erősségű fény jelenik meg, képes vele világítani a sötétben vagy megvakítani (persze csak egy kis időre, max 5 percre) ellenfelét

Pozíció: -


SZEMÉLYISÉG


Jellem: barátságos, művészi, könyvmoly, kertész, rendszerető, ruhapárti, magányos farkas, természetbolond, visszafogott, kedves, vidám, értékeli az élet legapróbb dolgait

Szeret: hintázni, olvasni, gyűjtögetni, játszani, sétálni

Nem szeret: vámpírok, városban sok időt tölteni, emberek közelsége, vadállatok, bunkóság

Félelmek: megtámadják, vadállatokkal találkozni, éjjel egyedül lenni (kivéve a könyvtárat), nem barátkoznak vele, ellenségeket szerezni

Rossz szokások: szinte minden éjjel a könyvtárban van, rendmániás, olyan helyekre fest ahova nem kéne

Gyengeségek: érzelem kinyilvánítás, harc, társasági élet

Erősségek: festés, olvasás (gyorsan olvas), rendrakás (még a legnagyobb kuplerájból is gyönyörű rendet tud csinálni)


TÖRTÉNET


Kedves és szerető családba születtem. Édesanyám még fiatal koromban eltűnt. Apát és engem is megviselt a dolog. Szerencsére kihevertük, bár fáj az elvesztése. Anyám szépségét és apám eszét, ügyességét örököltem. Papa a városi szabónál dolgozott, persze titokban. Figyelte hogy dolgozik és eltanulta a mesterséget. Engem is elkezdett tanítani. Nagyon szerettem a papát. Megnyugtató és mély hangja volt. 17 éves voltam amikor őt is elvitte a halál. A szabónál dolgozott amikor megbotlott, és felszúrta egy tű. Szörnyű. Egyedül maradtam. Napokig zokogtam, nem jártam közösségbe. A kerti hintán ültem, hintáztam. Sétáltam az erdőben, gyűjtögettem, virágot szedtem. Aztán végül a város könyvtárában leltem nyugalomra. Azóta már mindig vidáman telnek a napjaim, éjjelente a könyvtárban ülök és olvasok. De még így sem lettem olyan, mint voltam. Nem töltök sok időt társaságban, ha társaságra vágyom akkor varrok, olvasok és a pillangók társaságát élvezem. Néha elmegy az iskolába és kifesti a padokat, falakat. A rajz teremből veszi a festéket az ecsetet, néha megesik az is, hogy festő vászonra fest. Aláírás: Tanár nőnek szeretettel... Az egyik kisfiú szobájában állandóan nagy a rendetlenség. A szülei állandóan veszekszenek vele, és csodák-csodája hetente egyszer egyik napról a másikra gyönyörű rend lesz. A gyerek szülei csak csodálkoznak, a gyerek meg kitudja mit hisz. Hát ezeket csinálom. Ezeket is csak azóta amióta a mama meghalt. Vidám, gyönyörű nő volt. Egyedül ő volt az aki a legszomorúbb percekben is képes nevetni. Az élet legapróbb dolgait is tudta értékelni, csodálatos nő. Egy napon amikor elment gyűjtögetni nem tért haza. Először azt hittük messzebbre ment, de aztán napok teltek el, hetek, hónapok... évek. A papa vicces ember volt, mindenből, a legszomorúbb dolgokból is viccet tudott csinálni. Ilyenek a szüleim, és én!? Nem tudom... döntsd el te.. jó vagy rossz...
Vissza az elejére Go down
Scarlet
Admin
Scarlet


Hozzászólások száma : 105
Csatlakozás ideje : 2012. Jan. 07.
Age : 30
Tartózkodási hely : Jégcsillag

Tünci előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Tünci előtörténete EmptyVas. Jan. 15, 2012 11:44 am

Szia!
Na, ez egy szuper előtörténet. Ötletes és meg kell mondjam, sokat mosolyogtam rajta. Smile Az előtörténetedet elfogadom. Lakhelyed a Rézerdő/Kilinkó nemzetség/Nyék virág klánház/A1-s lakás

Jó játékot kívánok. Smile
Vissza az elejére Go down
https://mysticszerepjatek.hungarianforum.com
 
Tünci előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jégcsillag :: Általános :: Előtörténet-
Ugrás: